Dil Eğitimi

Dil öğrenimi için en etkili yöntemlerden biri olan yurt dışı dil okulları, anadil olarak eğitim alınan dilin kullanıldığı ülkelerde hızlı, pratik ve etkin dil öğrenimi olanağı sunmakta. Yabancı bir dili öğrenmek ancak o dilin aktif bir şekilde kullanmasıyla mümkün olabilir. Bu yüzdendir ki her yıl binlerce öğrenci yurt dışı eğitim olanaklarından yararlanmaktadır. 

Doğru bir planlama ve bütçeleme ile kısa zamanda önemli sonuçlar elde etmek mümkündür. 

TOEFL, IELTS, CAE, Business English, Teacher Training, Professional and Management Courses, General English, Intensive English gibi tüm İngilizce Kurs Türlerinde dersler görebilir, alanınızda kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Dil Kursu Süreci Nasıl İlerler?

Yurt dışında İngilizce Eğitim almak isteyen adaylarla öncelikle eğitim hedef ve amaçları belirlenir, gitmek istedikleri ülke ve kalmak istedikleri şehir, katılmak istedikleri program ve süre ile ilgili planlamalar yapılır. Okul müracaatı ve kabul işleminden sonra, vize danışmanlığı tarafımızca gerçekleştirilir. Vize süreci tamamlandıktan sonra da uçak bileti, seyahat sigortası, havaalanı karşılama ve yerleşim danışmanlıkları yapılır. 

Tüm süreç boyunca uzman kadromuz öğrencilerin tüm soru ve sorunlarına canlı destek verilir. Eğitim süreçlerinde sürekli destek sağlar. 

İngiltere Dil Okulları

Ingiltere Dil Okulları

London
Edinburgh
Oxford
Harrogate
Leeds
Worthing

Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları

New York
New Jersey
New Orleans
Houston
San Antonio
Boston
San Diego
Miami
Los Angeles
Chicago

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulu

Toronto

İrlanda Dil Okulları

Irlanda Dil Okulu

Dublin